Chcem pridať svedectvo

Ak chcete potvrdiť, že Pán Boh na campfeste konal, môžete sa so svojou skúsenosťou podeliť s nami na týchto stránkach. Svojím svedectvom oslávite Pána a vzáde mu aj takto vďaku a zároveň mnohých povzbudíte.

Pre pridanie svedectva sa prosím prihláste (vpravo hore) s účtom z MojaKomunita.sk (ak nemáte ešte registráciu, zaregistrujte sa, je to bezplatné a rýchle). Po prihlásení sa vám zobrazí tlačidlo "Pridať príspevok na blog", na ktoré keď kliknete, budete môcť napísať text a publikovať príspevok. 

Svedectvá

« Späť

Ako ma On zmenil

Úprimne ani neviem ako začať. Niektoré veci sú prílíš osobné ale cítim že sa s nimi musím podeliť lebo toto možno bude čítať niekto podobný ako som bol ja a prinúti ho to k zmene. 

Môj minulý život bol jednoducho povedané čierny . Každý piatok som sa holdoval  alkoholua oddával som sa kapelám so satanistickým podtextom ako Led Zeppelin , Black Sabbath , Iron Maiden a the Beatles . Môj lúbostný život tiež za veľa nestál . Bozkával som na koncertoch a disktotékach s mnohými dievčatami , ale nikdy to nebolo z lásky.

Raz keď som v noci neštastný s rozliatou flašou pri sebe trucoval nad mojím úbohým životom som si všimol, že jedna moja kamarátka z fb zúčastní Campfestu . Rozklikol som si teda udalosť a ked som videl , že ide o kresťanský festival hneď som to zavrel. 

Pochvíli ma ale napadlo čo môžem stratiť . Tak som o pár dní nasadol do auta (kedže sa nehlásim k žiadne farnosti a úprimne so msa hanbil ísť autobusom) a vyrazil som . Samozrejme zbalil som si aj flašu alkohlu a do mp3 som si dal svoje oblúbené piesne. 

Po príchode som rozbalil stan a začal som sa obzerať po areáli. Všade som videl v pohode mladých ludí aj ked som očakával nejakú bandu šialených fanatikov . Ku večeru som pozbieral svoju odvahu a išiel som sa pozrieť na vystupujúce skupiny. Hudba bola na moje počudovanie celkom fajn a pochvíli som sa odvážil sa pridať k davu a dvíhať ruky. Vtedy sa to stalo . Pocítil som eufóriu akú som dovtedy cítil len pri skupinách ktoré som dovtedy počúval. Začal som skákať s davom a volať Jeho meno na slávu . Vtedy som cítil že sa vo mne niečo zlomilo. A zlomil som sa aj ja.. plakal som ked som si uvedomil aký bol môj doterajší život hriešny .

Zároveň som však bol aj šťastný že sa mi konečne dostalo Božej lásky a omilostenia. Ked skončil program vrátil som sa ku svojmu stanu a vylial flašu alkoholu a z prehrávača vymazal všetky doterajšie skupiny . 

Vrátil som sa domov iný . Vrátil som sa ako Jeho dieťa . Ked som to dokázal ja verím že môžu všetci .

Vime že toto možno budú čítať dvaja veriaci ludia ktorých pokorne prosím za odpustenie za veci čo som im v minulosti urobil a to jeden topoločiansky hokejista 

 

 

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Ahoj Zdeno !
Je to super, ze si si nasiel cestu k Bohu. A velmi ma tesi, ze vdaka campfestu. Ak pojdes aj na buduci rok, tak pozyvam na kofolu ! emoticon

Pali
Odoslané 12.8.2013 22:03.
Our God is amazing, noble, holy, miraculous :-)
Odoslané 12.8.2013 22:21.
Krásne!!!!!!!!!!!! Nikto ti nemôže nič vyčítať! Si synom kráľa! Chválim Boha za každé jeho milované dieťaemoticon
Odoslané 12.8.2013 22:45.
Dakujem, ze o Nom hovoris. Nech ta Jeho laska sprevadza v zivote. Zi tak, aby meno Jezis bolo oslavene. amen
Odoslané 12.8.2013 23:45 ako reakcia na Mária Künzl.
Kedysi ste boli tmou, ale teraz ste svetlom v Pánovi. Žite ako deti svetla! Ef 5,8
Zdeno, som veľmi povzbudená z tvojho svedectva! emoticon Je úžasné, ako Boh konal v tvojom živote. Tvoje svedectvo mi dalo silu ďalej bojovať v tom, čo som sa na CampFeste rozhodla zmeniť. Možno to nemá nič spoločné s tým čo prežívam, ale aj takým spôsobom ku mne Boh prehovoril. Choď a ži v slobode Božieho dieťaťa! Veď si predsa Kráľovské dieťa. Budem sa za teba modliť emoticon
Odoslané 13.8.2013 21:36.
Úžasné! Zdeno, Boh spravil skvelú vec v tvojom živote a určite Ťa chce posunúť ďalej do vžťahu s ním. Treba si ale dávať pozor na nepriateľa diabla, ktorý ťa bude pokúšať, aby si sa vrátil k starému životu. Ak je možné, skús vyhľadať nejake spoločenstvo mladých kresťanov, s ktorými budeš môcť zdieľať život a modliť sa. Bez spoločenstva je veľmi náročné obstáť po obrátení. Prežil som niečo podobné, keď som mal 17. Spoločenstvo mi pomohlo udržať sa vo vzťahu s Ježišom.
Odoslané 14.8.2013 9:29.
Úžasné svedectvo! Som šťastná s Tebou!
Vytrvaj a budeš šťastný na veky!
Odoslané 14.8.2013 13:29.
WOW! Skvelé, úžasne - Boh je dobrý. emoticon emoticon Je úžasne, že si nato nabral odvahu a išiel si tam. emoticon
be blessed+
Odoslané 14.8.2013 13:36.
Super svedectvo - vdaka a pamatam v modlitbeemoticon
Odoslané 14.8.2013 21:20.