Chcem pridať svedectvo

Ak chcete potvrdiť, že Pán Boh na campfeste konal, môžete sa so svojou skúsenosťou podeliť s nami na týchto stránkach. Svojím svedectvom oslávite Pána a vzáde mu aj takto vďaku a zároveň mnohých povzbudíte.

Pre pridanie svedectva sa prosím prihláste (vpravo hore) s účtom z MojaKomunita.sk (ak nemáte ešte registráciu, zaregistrujte sa, je to bezplatné a rýchle). Po prihlásení sa vám zobrazí tlačidlo "Pridať príspevok na blog", na ktoré keď kliknete, budete môcť napísať text a publikovať príspevok. 

Svedectvá

« Späť

Na tohtoročnom Campfeste ma Boh oslobodil od nemiernosti v jedle.

Na tohtoročnom Campfeste ma Boh oslobodil od nemiernosti v jedle.
Všetci s niečím zápasíme. Niekedy aj dlhé roky a nevieme si s tým sami poradiť. Odmalička som veľmi rada jedla, často som veľmi rýchlo zhltla jedlo a mala som problém s miernosťou. Uvedomovala som si, že nežijeme preto, aby sme jedli. Na dobrom jedle nie je nič zlé, len som jednoducho už nechcela byť závislá na ničom inom okrem Boha. Pán Boh na chválach často uzdravuje a presne to som zažila tento rok na Campfeste. Počas chvál Hillsongu aj Lindy Conant, keď sme spievali a vyznávali, že moc mena Ježiš láme putá, predkladala som to Bohu a uverila som, že aj moje putá nestriedmosti sú v tej chvíli zlomené v mocnom mene Ježiš. Odvtedy môžem naozaj vyznávať a dosvedčovať, že Ježiš ma oslobodil a uzdravil. Milí bratia a sestry, prichádzajte na chvály a predkladajte Bohu všetko, čo vás trápi. Boh tróni na chválach svojho ľudu (Ž 22,4) a rád vás oslobodí a uzdraví, nebojte sa ho o čokoľvek prosiť. Campfest je úžasný festival, kde je Boh osobne prítomný, Bohu vďaka zaň, aj za všetkých, ktorí sa na ňom podieľajú. Boh vám žehnaj!
Ďalej