Chcem pridať svedectvo

Ak chcete potvrdiť, že Pán Boh na campfeste konal, môžete sa so svojou skúsenosťou podeliť s nami na týchto stránkach. Svojím svedectvom oslávite Pána a vzáde mu aj takto vďaku a zároveň mnohých povzbudíte.

Pre pridanie svedectva sa prosím prihláste (vpravo hore) s účtom z MojaKomunita.sk (ak nemáte ešte registráciu, zaregistrujte sa, je to bezplatné a rýchle). Po prihlásení sa vám zobrazí tlačidlo "Pridať príspevok na blog", na ktoré keď kliknete, budete môcť napísať text a publikovať príspevok. 

Svedectvá

« Späť

Nový život

Nový život

Len tri slová vystihuje to čo sa dialo na ranči v Kráľovej Lehote : Silná Božia prítomnosť ! Prajem to všetkým ľudom , aby pocítili to čo my všetci na Campfeste 2013 :)

Už veľa krát som zažila Božiu prítomnosť , či už na stretkách birmovných alebo zo spoločenstva alebo na víkendovkách. Vždy ma to naplnilo. Naplnilo šťastím, radosťou a láskou a potom  to všetko padlo ... Ale toto čo som zažila na Campfeste !?  Nádherné.  Dalo mi to silu , silu kráčať ďalej, ale nie ako doteraz. Prísť na omšu a odstáť si ju. Prísť niekde na miesta kde bol prítomny ON a  potom pokračovať v mojom klasickom živote .Dodáva mi to silu každé ráno pri raňajšej modlitbe : "Áno Pane , aj dnes ti odovzdávam všetko čo mám, moje trápenia ale aj moje radosti."
Keď som bola v poradenskom stane , Pán mi priniesol do cesty dievča ktoré mi pomohlo vyriešiť tento môj problém : Chcem s Ním kráčať , ale vždy padnem ! ...Dala mi radu, ktorú som vzala veľmi vážne. Poradila mi ,aby som čítavala Sväté písmo pravidelne . A ja viem ,že keď budem mať mapu a  budem mať horského vodcu, že  v živote nestratím moju vieru a novú nádej. A s Ockom pôjdem ďalej.
Náš Ocko mi  zmenil  život. A verím že nie len môj.
 A preto svedčím, aby ste aj vy poznali Jeho v každodennom živote a kráčali s Ním .  Pretože Jeho jarmo je príjemne a Jeho bremeno je ľahké . Verím že s Božou pomocou zvládnem prekážky  v mojom živote a situácie budem zvládať pokojne a riešiť ich rozumne. Verím , že nestratim mojho horského vodcu a ani mapu.Vďaka za celý Campfest !
Zuzka

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Je veľkou Božou milosťou prežívať v nadšení radosť z udalosti, pri ktorej oslavujeme Pána. Srdce plesá, spieva piesne vďačnosti a chváľ, spájame sa s prítomnými v tej najúprimnejšej kresťanskej láske. Poznám a prežívam tieto okamihy a prajem vám, aby sa opakovali vo vašich životoch, lebo to je záruka, že nám naša viera bude rásť, silnieť.
Odoslané 6.8.2013 13:33.