Chcem pridať svedectvo

Ak chcete potvrdiť, že Pán Boh na campfeste konal, môžete sa so svojou skúsenosťou podeliť s nami na týchto stránkach. Svojím svedectvom oslávite Pána a vzáde mu aj takto vďaku a zároveň mnohých povzbudíte.

Pre pridanie svedectva sa prosím prihláste (vpravo hore) s účtom z MojaKomunita.sk (ak nemáte ešte registráciu, zaregistrujte sa, je to bezplatné a rýchle). Po prihlásení sa vám zobrazí tlačidlo "Pridať príspevok na blog", na ktoré keď kliknete, budete môcť napísať text a publikovať príspevok. 

Svedectvá

« Späť

Znova úsmev S ním :-)

Zdravím tak začnem tento rok som bol na 3 ročníku campfestu stále som sa na neho tešil ale tento rok to bolo inak :-).

Tri mesiace pred campfestom sa má ľudia opýtali či nechcem ísť slúžiť na campfest zo skakacimi nohami tak som súhlasil A hneď to prial . Mojim rozhodnutím sa zmenilo všetko vždy ma to trápilo A niečo rozpravalo aby som tam nešiel chcel som S tým skončiť ale nemohol som vedel som že niečo zlé má pokúša . Tak cesta na campfest bola úžasná myslel som si že už bude všetko V poriadku no nebolo. Keďže mám strašne rád godzone projekt tak jednoznačne že som tam šiel A V tej chvíli mi duch sväty povedal chod do poradenského stanú nevedel som prečo ale šiel som. V tej chvíli čo som tam šiel som strašne rozmýšľal čo poviem modlil som sa za to čo mám povedať. Keď som tam prišiel bol tam jeden pán požiadal som ho O modlitbu zobral zo sebou aj kolegu A V tej chvíli zo mňa vyšli veci ktoré som ani nikomu nepovedal úplne všetko týmto ľuďom strašne veľmi ďakujem :-) modlili sa za mňa V ten moment som sa začal usmievať nič ma netrapila bolo to úžasné konečne som si mohol užívať program na ktorý som sa tešil :-) všetky svedectvá celý campfest . Ďakujem :-) jednoducho S ním :-)♡ PS:Boh nás miluje :-) A je stále S nami5
Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Chvála Pánovi! Rád som ťa stretol na CF emoticon
Odoslané 8.8.2014 8:29.
Vďaka Martin že som ťa mohol spoznať A stretnúť ;-) vážim si to . :-)
Odoslané 4.9.2014 22:38.